Kontakt oss

Det er enkelt. Det er fort gjort. Og det vil helt sikkert føre til noe hyggelig. Kontakt oss slik det passer deg best, så snakkes vi før du aner det. Ha en god dag.

Telefon: 908 48 466, E-post: svein.holter@oktan.no

Postadresse: Oktan Øst AS, P.b. 53, 3001 Drammen
Fakturaadresse: Oktan Øst mottar kun elektronisk faktura, enten EHF (816609682), eller som PDF til regnskap@mbkonsern.no


DRAMMEN Bragernes torg 2a, 3017 Drammen
HAMAR Kornsilovegen 54, 2316 Hamar

Ansatte

vigdis

Vigdis Håklev

Prosjektleder

vigdis.haklev@oktan.no
480 36 237

lasse

Lasse Stormo

Konsulent

lasse.stormo@oktan.no
930 123 61

kikki

Kikki Horne

Senior designer / prosjektleder

kikki.horne@oktan.no
916 35 123

hanne

Hanne Eskerud

Grafiker

hanne.eskerud@oktan.no
950 88 133

hanna

Hanna Nessjøen

Prosjektleder

hanna.nessjoen@oktan.no
478 53 305

ove

Ove Andheim

Rådgiver

ove.andheim@oktan.no
905 90 706

anders

Anders Månsson

Art Director

anders.mansson@oktan.no
997 16 612

therese

Therese Dahl

Art Director

therese.dahl@oktan.no
977 74 951

trine

Trine Bille Holter

Prosjektleder

trine.holter@oktan.no
975 34 351

svein

Svein Holter

Rådgiver/byråleder avd. Drammen

svein.holter@oktan.no
908 48 466

frode

Frode Karlberg

Kreatør

frode.karlberg@oktan.no
909 80 351